Lajkujte nás na Facebooku

Autorubik.sk v parlamente?

Autorubik.sk podporuje v parlamentných voľbách svojho zakladateľa Marcela Janca (SME RODINA, kandidát č. 50).

Pre väčšinu z nás je automobil dôležitou súčasťou každodenného života. Bohužiaľ, situácia je pre ťažko skúšaného slovenského motoristu z roka na rok komplikovanejšia. Okrem neustále sa zhoršujúceho stavu cestnej siete sú dôvodom aj rôzne poplatky, regulácie, nariadenia, či obyčajné pokuty.

Mojim cieľom je toto všetko zmeniť!

Je nás okolo 3 miliónov motoristov, ale kto zastupuje naše požiadavky v parlamente? Za 30 rokov nebol jediný poslanec, ktorý by svoj poslanecký mandát zasvätil výlučne motoristom. Existuje ľudsko-právny ombudsman, bankový ombudsman… Prečo nemôže existovať aj ombudsman pre motoristov? Situácii, kedy by motorista potreboval pomôcť je viac ako dosť, napr. pri dopravnej nehode, poistnom plnení či upozorňovaní na rôzne problémy v bezpečnosti cestnej siete. Pred 10–timi rokmi som založil web Autorubik.sk, kde sa snažím svojimi radami pomôcť slovenskému motoristovi. Robím to bezplatne a s radosťou.

Ak mi prejavíte dôveru, mojim cieľom bude predkladať také poslanecké návrhy, aby sa situácia v doprave začala pomaly, ale isto zlepšovať a slovenský motorista si mohol konečne povedať: Radosť jazdiť po tom našom krásnom Slovensku.

Motoristom chceme pomáhať bez ohľadu na výsledok volieb. Robíme to roky na autorubik.sk a popri kandidatúre rozdávame šikovné príručky pre motoristov. Oplatí sa ich mať ich vždy v aute po ruke.

Tlačenú verziu rozdávame v uliciach, ale môžete si ju aj stiahnuť vo formáte PDF (5.7 MB)