logo logo logo

Miss Bratislavský autosalón 2011

K peknému autu neodmysliteľne patrí pekná žena. Znie to ako klišé, ale auto je vtedy naozaj krajšie a aj o kúsoček príťažlivejšie. My sme potom náchylnejší ku kúpe, že? Inak tomu nebolo ani na tohtoročnom Bratislavskom autosalóne. Peknými babami sa to tam len hemžilo a zapotil sa aj foťák, nielen my.

Ako tradične nesklamal Citroen, ktorý na našich autosalónoch dlhodobo prezentuje extra triedu, nielen čo sa týka krásy, ale aj príjemného vystupovania. Tento rok však prekvapili aj ostatné automobilky. Krásou a ochotou oplýval aj stánok Opel, Ford, Mercedes, Suzuki, Kia, Hyundai atď. a sympatická, ochotná, aj keď trocha osamotená bola dáma v stánku Volva. Nemôžeme zabudnúť ani na ostatné moto stánky, z ktorých zaujal český Charouz, Tiger racing, AZ pneu, či Tuning.sk. Posúdiť, ktorý je najkrajší však necháme na vás. Výsledok hlasovania budeme zasielať na mail dotyčných importérov a firiem. Ak budete hľadať krásky z Audi, ušetríme vám čas. Ako jediný stánok (napriek jeho rozsiahlosti a množstvu modelov) neponúkal dámy ochotné k fotografovaniu. Čo už, možno nabudúce.

Želáme príjemné prezeranie a hlasovanie, váš Autorubik.sk

 

Hlasuj za svoju Miss TU!

 

Hlasovanie je veľmi jednoduché, stačí len kliknúť na príslušný počet hviezdičiek. Hlasuje sa vždy jedným hlasom za celú galériu. Na hviezdičky je možné kliknúť priamo po zobrazení príslušného albumu, dole pod zoznamom obrázkov, hneď nad Facebook tlačidlom “Páči sa mi to”.

Prezeranie fotiek je taktiež jednoduché. Stačí kliknúť na fotku v zozname a následne sa šípkami na klávesnici posúvať doprava alebo doľava na ďalší obrázok, prípadne klikať myšou v menu, ktoré sa zobrazí v spodnej časti obrázku.

Pod každý album je možné pridávať komentáre, tak neváhajte vyjadriť svoj názor, prečo a koľko hviezdičiek ste udelili. Diskusia je moderovaná, takže akékoľvek urážky a osočovanie budú vymazané.

4 reakcií pre “Miss Bratislavský autosalón 2011”

Zanechať odpoveď

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.