Lajkujte nás na Facebooku

O nás

Autorubik je najlepší a najväčší webový portál na Slovensku v recenziách jazdených vozidiel. Od roku 2010 poskytuje množstvo informácií o poruchách a skúsenostiach ojazdených vozidiel. Hlavným poslaním stránky bolo, je a bude uľahčiť slovenskému motoristovi orientovať sa na čoraz rozmanitejšom trhu s jazdenkami. Okrem jazdených vozidiel sa náš web zaoberá aj automobilovou technikou, legislatívou, autoskratkami a rôznymi užitočnými radami.

Autorubik ale nie je len o našich článkoch. Ak máte chuť a dobrý námet, kľudne napíšte. Napísať článok ide veľmi ľahko, rovnako tak pridávať fotky alebo rôzne videá. Všetko, čo i len trošku zaujímavé radi uverejníme. Taktiež ak máte nejaký problém so svojim autom alebo potrebujete pomôcť pri kúpe, napíšte komentár, my alebo skúsenejší čitatelia určite nejakú radu napíšu.

Začínali sme ako partia nadšencov, no postupne sme sa prepracovali do „polo-profesionálnej“ roviny. Stránky neustále zdokonaľujeme a snažíme sa pre vás dosiahnuť čo najlepší užívateľský zážitok. Autorubik sa za dobu svojej existencie rozšíril na niekoľko ďalších podstránok nesúcich vlastný názov. Pre motoristov, ktorí sú ochotní podeliť sa s informáciami o svojom vozidle s ostatnými čitateľmi, sme zriadili sekciu TvojeAuto, kde si poľahky môžu napísať vlastnú recenziu. Potrebujete zohnať nejaký starší autodiel? K tomu zase slúži podstránka AutoDiely.

Autorubik v číslách (k 1. 11. 2014)

  • Priemerná denná čítanosť stránok sa pohybuje dlhodobo na úrovni 4000 – 5000 užívateľov.
  • Od vzniku navštívilo Autorubik 4 193 847 užívateľov.
  • Najviac užívateľov (6352) navštívilo Autorubik dňa 21.1.2013.
  • Načítanejší článok je Škoda Octavia I (1996-2010) – recenzia a skúsenosti (102 148 prečítaní).

 

 

Redakcia

 

Ing. Marcel Janco
Šéfredaktor/Odborný garant, znalec v odbore Doprava cestná
marcel.janco@autorubik.sk
(Považská Bystrica)
Ing. Milan Kozák
Predaj náhradných dielov
milan.kozak@autorubik.sk
(Námestovo)