Lajkujte nás na Facebooku

Pravidlá prispievania

1. Každý návštevník stránok autorubik.sk je povinný sledovať a brať na vedomie tieto pravidlá.

2. Každý užívateľ je zodpovedný za svoj príspevok v diskusii. Pri porušení pravidiel môže byť príspevok upravený alebo vymazaný moderátorom.

3. Stránky sú bezplatné. Námietky na pravidlá budú ignorované. Pri vážnom porušení pravidiel môže byť užívateľova IP adresa zablokovaná.

4. Urážky, osočovanie, rasistické a vulgárne vyjadrovanie, hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny a akákoľvek národná, rasová alebo náboženská nenávisť, ktorá predstavuje podnecovanie k diskriminácii, nepriateľstvu alebo násiliu, je zakázaná zákonom a aj našimi pravidlami.

5. Pri komunikácií dodržujte etické normy.

6. Zakazuje sa prispievanie odkazov na stránky s nelegálnym obsahom (warezom), porno stránky a stránky za úmyslom reklamy.

7. Zakazuje sa používať nick (prezývku) s reklamným, rasistickým, sexuálnym motívom alebo urážajúcim nejakého užívateľa. Ak bol Váš príspevok upravený alebo vymazaný, tak je to na základe porušenia niektorého pravidla.

8. Pri komunikácií a vo vašich príspevkoch ste povinný a zodpovedáte za dodržiavanie zákonov Slovenskej Republiky, najmä pravidiel ochrany osobnosti.

9. Prezeraním si našich stránok ste povinný dodržiavať všetky právne úpravy a zákony, ktoré sa vzťahujú na miesto vášho aktuálneho pobytu.

10. Príspevky vyjadrujú názory čitateľov autorubik.sk, redakcia nemôže ovplyvniť ich obsah a nezodpovedá za komentáre a názory diskutujúcich. Vyhradzuje si však právo podľa vlastného uváženia odstraňovať nevhodné príspevky a blokovať prístup autorom takých príspevkov.

11. Prístupom na portál autorubik.sk vyjadrujete svoj súhlas s týmito pravidlami a zároveň dodržiavaním ich.