Miss Bratislavský autosalón 2011

Hlasuj za svoju Miss!

 • 4
 • 23.4.2011
 • Marcel Janco
 • K peknému autu neodmysliteľne patrí pekná žena. Znie to ako klišé, ale auto je vtedy naozaj krajšie a aj o kúsoček príťažlivejšie. My sme potom náchylnejší ku kúpe, že? Inak tomu nebolo ani na tohtoročnom Bratislavskom autosalóne. Peknými babami sa to tam len hemžilo a zapotil sa aj foťák, nielen my.

  Ako tradične nesklamal Citroen, ktorý na našich autosalónoch dlhodobo prezentuje extra triedu, nielen čo sa týka krásy, ale aj príjemného vystupovania. Tento rok však prekvapili aj ostatné automobilky. Krásou a ochotou oplýval aj stánok Opel, Ford, Mercedes, Suzuki, Kia, Hyundai atď. a sympatická, ochotná, aj keď trocha osamotená bola dáma v stánku Volva. Nemôžeme zabudnúť ani na ostatné moto stánky, z ktorých zaujal český Charouz, Tiger racing, AZ pneu, či Tuning.sk. Posúdiť, ktorý je najkrajší však necháme na vás. Výsledok hlasovania budeme zasielať na mail dotyčných importérov a firiem. Ak budete hľadať krásky z Audi, ušetríme vám čas. Ako jediný stánok (napriek jeho rozsiahlosti a množstvu modelov) neponúkal dámy ochotné k fotografovaniu. Čo už, možno nabudúce.

  Želáme príjemné prezeranie a hlasovanie, váš Autorubik.sk

   

  Hlasovanie je veľmi jednoduché, stačí len kliknúť na príslušný počet hviezdičiek. Hlasuje sa vždy jedným hlasom za celú galériu. Na hviezdičky je možné kliknúť priamo po zobrazení príslušného albumu, dole pod zoznamom obrázkov, hneď nad Facebook tlačidlom "Páči sa mi to".

  Prezeranie fotiek je taktiež jednoduché. Stačí kliknúť na fotku v zozname a následne sa šípkami na klávesnici posúvať doprava alebo doľava na ďalší obrázok, prípadne klikať myšou v menu, ktoré sa zobrazí v spodnej časti obrázku.

  Pod každý album je možné pridávať komentáre, tak neváhajte vyjadriť svoj názor, prečo a koľko hviezdičiek ste udelili. Diskusia je moderovaná, takže akékoľvek urážky a osočovanie budú vymazané.

  Komentáre (4)

  Pridať komentár

  1. Anonym 27.4.2011 18:53

   jojo, krásne baby a aj tie na titulke

   Odpovedať

  2. Anonym 25.4.2011 23:30

   Krásne baby, škoda že som nebol, len tie v suzuki majú trocha zvláštne "handry", leskne sa to ako pršiplašť a aj strih podla mňa nesedí. Inak sú to pekné baby. Jari

   Odpovedať

  3. Pedro 24.4.2011 10:48

   Dobré zábery, konečne som si pozrel auto aj peknú babu, také nestrojené fakt dobré. To muselo byť roboty tolko báb ukecať, ale dobré, fakt dobré.

   Odpovedať

  4. Jano 23.4.2011 16:58

   Tak to je paráda, neviem sa vynadívať

   Odpovedať