Lajkujte nás na Facebooku

Súvisiace články

7 komentárov

 1. 1

  Martin

  Prosim, kontakt na majstra

  Odpovedať
  1. 1.1

   dand192

   Je to pan Milan z firmy MV Auto-dent z Ilavy. Tu je na neho kontakt: 0905 891 999. Tiez len pozitivne zkusenosti- mozem odporucit.

   Odpovedať
 2. 2

  David

  Prosím o odkaz na jeho stránky, nebo rovnou adresu a tel. číslo… Děkuji.

  Odpovedať
 3. 3

  Pavol

  Prosim o kontakt majstra. Dakujem.

  Odpovedať
 4. 4

  Olaf

  Mám podobne dobrú skúsenosť. V lete 2016 ma zastihla v Rakúsku búrka s krupobitím, mal som vtedy asi 1/2 roka nové auto, takže spúšť, ktorú to na ňom nechalo, zamrzela (celá predná kapota + strecha pokrytá jamkami, cca 50-60, možno viac). Auto bolo dobre poistené, poisťovňa ma chcela poslať na opravu (tmel + lakovanie, trvanie aspoň týždeň a cena 1000 + EUR) do autorizovaného servisu, čo som nechcel, preto som začal špekulovať, čo s tým. Našiel som tak na nete firmu, ktorá presne takéto veci opravuje bez lakovania. Poisťovňa to schválila, auto som odviezol do opravy ešte v ten deň poobede a bolo opravené v priebehu ďalších 2 dní. Cena 700 EUR – aj v poisťovni boli radi, že ušetrili. Robil to starší šedivý pánko, evidentne sa vyzná, na aute nie je voľným okom nič poznať. Jeho web: autodent.sk.

  Odpovedať
 5. 5

  Daniela

  Firma EPDR z Trnavy opravuju po krupobiti a neopatrnom parkovani. mobil 0949 625 645

  Odpovedať
 6. 6

  Ján

  Ja som použil sadu na preliačiny z enywey.com možno niekomu pomôže kto potrebuje vyrovnať preliačiny a nemá ich nejako vela že to musí dať robiť firme.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.