Lajkujte nás na Facebooku

Súvisiace články

6 komentárov

 1. 1

  peter

  No tabulka je zaujímavá , len by ma zaujímalo podľa čoho to sudruzi v NDR. hodnotili, vozidlo s nábehom cca 30 až 60 tisíc km. Podľa mojej skúsenosti nemajú neakè vážne technickè problèmi ktorè by bránili neprejsť stk. Vek 2 až3 roky to sú relatívne novè autá dva roky je záruka na vozidlo, v rámci záruky sa riešia samozrejme neakè technickè problemi , ale neni to zase takè važne aby vozidlo neprešlo stk. Svietiace kontrolky motora, výpadky neakèho čidla , občas zmena softweru niektorej riadiacej jednotky a tak. Peter.doc.

  Odpovedať
 2. 2

  jani

  Tak to by zaujímalo aj mňa. Ono tá spoľahlivosť je veľmi diskutabilná a závisi od kadečoho. Tejto TUV dávam plus aspoň za km, lebo ostatné štatistiky hodnotia autá na jedno kopyto bez ohľadu na najazdené km. A veľa závisí od vodiča, servisu, krajiny a podobne. Podľa mňa najobjektívnejšie info poskytujú nezaujatí majitelia.

  Odpovedať
 3. 3

  peter

  Celkom zaujímavá vec je že porsche 911 je štvrtè a wv polo až pätnaste , myslím že tých pól jazdí iste viac po cestách ako 911stiek .zrovnávať tieto dve značky neni moc šťastnè , zrovnávať čistokrvný šporťak s rodiným autom ak to tak nazvem . A passat 93 miesto rád by som vedel konkretne ktorè typovè rady brali k testu, o passatoch a ich povestných vstrekovačoch , a dvojhmotných zotrvačnIkoch sa rozprávajú zážitky asi všade nešťastný 2,0 tdi 16v, kod motora bkp a podobne …….. peter doc.

  Odpovedať
  1. 3.1

   bedoja

   Mam passata B5 85kw pd dvojhmotu som riešil po 250 000 km spolu zo spojkou, priemerná životnosť spojky cca 200 000 km. Vstrekovače su ešte pôvodne váha vzduchu tiež pôvodna.
   Spoľahlivosť aut záleží na tom kto sa nachádza medzi sedadlom a volantom.

   Odpovedať
 4. 4

  miro33

  Co robili 2-3 ročne vozidla na STK?! V Nemecku chodia na STK prvy raz vozidla po 2 rokoch? A ked ano tak na STK vedia prd ci nebolo pred nou vozidlo v servise a neodstranili tam nejake poruchy. Podla mna tato statistika nevypoveda o spolahlivosti vozidiel ale v akom stave bolo vozidlo pristavene na STK.

  Odpovedať
  1. 4.1

   Anonym

   Uplne suhlasim.
   Nema to moc spolocne so spolahlivostou ale skor s pristupom servisu ku autu v zaruke. Dalsia z nemeckych pseudoeurostatistyk.

   Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.