Lajkujte nás na Facebooku

Súvisiace články

3 komentáre

 1. 1

  hery

  Vlastním také tento vuz koupil jsem ho v roce 2007 na objednávku uplně nový.Motor HTP 47KW a verzi sedan, jak už zde bylo zmíněno je to vuz určen na městský provoz na dálnici se taky dá použít ale z klidnější nohou na plynu maximálně do těch 130km??? Na závodění tento motor není určen! potom se to projeví na spotřebě i na životnosti motoru.Mám najeto 32000km je to na ty roky málo ale taky jsem věděl proč tento vuz kupuju. Nákupy občas do zaměstnání a jednou za rok někam na dovolenou jinak auto stojí v garáži je nenáročné na udržbu výměny kapalin a oleje si dělám sám! Na normální provoz to uplně stačí , na dlouhé trasy služební cesty atd . bych zvolil vuz k tomu určený!!…děkuji.

  Odpovedať
 2. 2

  Laco

  Vlastnim toto auto od roku 2003. Som s nim maximalne spokojny. Jazdim s nim kazdy den do prace a cez leto aj k moru. Vyzaduje minimalnu starostlivost. Ma najazdenych 100000 Km a okrem potrebnych naplni tam bol meneny len vyfuk a brzdy. Vo svojej kategorii je to vyborne spolahlive auto, s minimalnymi narokmi na udrzbu

  Odpovedať
 3. 3

  Roman

  Ja vlastím práve HTP 40 kW a nemôžem povedať, že by to bola taká katastrofa. 47 kW som síce nešoféroval, ale mal som pred tým Feliciu 1.3 MPi 50 kW nie je tam nejaký veľký rozdiel. Vzhľadom na to, že je felicia o dosť ľahšia a má 10 kW viac by som čakal väčší rozdiel. A mám odskúšané, že som 1.2 HTP 12V nehal vždy za sebou (skúšané s kamarátom 😀 ). Spotrebu mám cca 6,5 litra a jazdím pol mesto, pol okreska. Falicia mi na takej istej trase žrala asi liter a pol viac no. Ale dôvod výmeny za fabiu bol ten, že Felicia už moc hnila (klasika).

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.