Súvisiace články

4 komentáre

 1. 1

  Salko

  Aj v druhom pripade bola kooperativa?

  Odpovedať
  1. 1.1
   Marcel Janco

   MJ

   Áno, aj v druhom prípade je to Koop. A presne ako píše Megapeklo, súd po predložení všetkých dokumentov vydal platobný rozkaz a bolo vybavené. Bohužial, takto sa bije iba minimum ľudí a preto je tu taká poistná anarchia.

   Odpovedať
 2. 2

  MEGAPEKLO

  Detto sa stalo aj mne v Kooperative. Treba to, zial, naozaj robit tak ako pises. Predpokladam, ze cez platobny rozkaz a vtedy v drvivej vacsine poistovna zaplati vsetko co ma. Odhadujem, ze toto spravi iba zlomok ludi a preto im to moze byt de facto jedno. No jo no.

  Odpovedať
 3. 3

  ja

  kamarat polovnik sa smeje ? no len aby sa nedosmial ja totiz nemam havarijne poistenie a pri strete s lesnou zverou sa budem snazit uplanit znenie ustavy sr – vlastnictvo zavezuje ! ano majitelom zveri je polovne zdruzenie ak si zrazene zviera necham dopustim sa trestneho cinu pytliactva a ak si ho nenecham tak si mam skodu uhradit sam ? no tak povedz kamaratovi polovnikovi ze taku este nezahrali oni maju mat poistenie pre skody sposobene ich majetkom teda lesnou zverou a ked ho nemaju tak mi to zaplatia zo svojho a to si mozu byt isty ze ano

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.