Lajkujte nás na Facebooku

Súvisiace články

4 komentáre

 1. 1

  Plk

  Ja som kdesi čítal, že ak odvzdušnenie vykonávate v domácich podmienkach a vaše auto má ABS jednotku tak je potrebné kľúč v zapaľovaní dať do 1 polohy, aby sa nejaké ventily práve v spomínanej ABS jednotke pootvárali a tým dokonale odvzdušnil celý systém. Rád by som vedel čo je na tom pravdy???

  Zdravím celý Autorubik, veľmi rád si čítam vašu stránku.

  S pozdravom PLK

  Odpovedať
  1. 1.1

   Anonym

   ano je to tak .

   Odpovedať
 2. 2

  Lagyo

  Abs jednotka je otvorena uzatvara sa ak senzory snimaju ze kolesa sa zablokovali a vtedy ventil uzatviri aby sa brzda odblokovala a opetovne ked sa zas zablokuje koleso abs ju povoli uzatvorenim ventylu aby brzdova kvapalina nevedela tlacit na piest . druha vec je ze pri kartovej spinacej skrinke sa neda dat do jednej polohy po zastrcebi karty je tam hned zapalovanie .

  Odpovedať
 3. 3

  lukino

  Zdravim ANONYMA.Neviem kde prisiel na to ze pri odvzdusneni ABS treba mat zapnuty kluc zapalovania ale ja som v domacich podmienkach vymienal brzd. kvapalinu v mnozstve aut s ABS a mal som kluc v zakladnej polohe.Doteraz ma nikto nekontaktoval ze bol problem s brzdamy.Jedine co dodrzujem ze zacinam odvzdusnovat od predneho praveho kolesa a postupujem tkzv. na kriz.Cauko.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.